Spolupráca

Sme mladý kolektív tvorivých a nadšených fanúšikov nelineárnych interaktívnych príbehov. Pre naše projekty neustále hľadáme nové a neokukané nápady. Preto sme otvorení novým myšlienkam a spolupráci.

Ak si myslíte, že by ste do nášho kolektívu zapadli alebo máte návrh na spoluprácu, neváhajte a napíšte nám.

Nedostatok skúseností

Si študent alebo študentka na strednej či vysokej škole? Rád/a by si sa podieľal na tvorbe hry, filmu, ale máš pocit, že máš nedostatok skúseností? Nevadí! Nebojte sa a napíš nám. Pre nové nápady a myšlienky tu máme stále miesto. Študentom a žiakom stredných a vysokých škôl môžeme poradiť alebo ponúknuť prax a možnosť realizácie a uplatnenia.

Scenárista

Rád píšeš a tvoríš nezabudnuteľné príbehy? Aj my! Milujeme príbehy. Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti písania interaktívnych príbehov a scenárov. Radi sa poradíme so skúsenejšími, ale aj radi pomôžeme s realizáciou tých tvojich. Napíš nám a uvidíme ako si vieme navzájom pomôcť.

Ilustrátor / Concept Artist

Baví ťa kresliť? Na papier alebo s tabletom? Na tom nezáleží. Skúsení alebo nie; nemusíš byť ďalší Da Vinchi. Stačí chuť a záujem na sebe pracovať. Napíš nám.

Komunitný manažér

Sleduješ twitch? Vieš čo je to Discord? Počúvaš podcasty, sleduješ vBlogy? Zaujíma ťa online marketing? Facebook a Instagram pre teba nie je žiadna neznáma? Tak možno hľadáme práve teba! Človeka, ktorý sa na sociálnych sieťach cíti ako doma a nerobí mu problém komunikovať v cudzom jazyku. Ak si to ty, tak nám napíš. Radi ťa spoznáme.

Grafik

Zaujíma ťa 3D grafika, VFX alebo modelovanie? Super! Aj nás. Pracujeme s modernými technológiami a máme niekoľkoročné skúsenosti v odvetví. Tvoje skúsenosti radi uplatníme a naopak radi sa o tie naše podelíme. Napíš správu a určite sa ti ozveme.

Game Designer

Šúplíky plné nápadov? Nevieš ako na to? Daj vedieť. Radi poradíme a pomôžeme. Máme skúsenosť s tvorbou herných mechaník a funkcií. Vieme ako napísať potrebné dokumenty, vytvoriť prototyp a vyskúšať funkčnosť tvojho nápadu.